O nas

About us / Über uns

VANDERLINE – Be On The Safe Side

Nasza Pasja – Twoje Bezpieczeństwo

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem i dostarczaniem na rynek Polski i Europy produktów i rozwiązań z zakresów ZABEZPIECZEŃ TYMCZASOWYCH.

Ogromny bagaż doświadczeń naszego zespołu przełożony zostało na stworzone i stale powiększane Portfolio Rozwiązań Produktowych umożliwiających zabezpieczenie różnego typu prac montażowych, instalacyjnych, eventowych, logistycznych, magazynowych czy budowlanych różnego formatu projektów i realizacji.

Stawiamy na wysoką jakość produktów finalnych, które w różnych wersjach i opcjach trafiają już do 39 krajów.

Barierki Mobilne i Przestawne, Pachołki, Separatory Ruchu, Tablice Kierujące, Podstawy Drogowe i Budowlane, Ogrodzenia Tymczasowe, Trapy i Pokrywy, Spowalniacze Ruchu, Lampy i Oświetlenia Ostrzegawcze, Oznakowania i Znaki Tymczasowe, Pylony, Słupki Ostrzegawcze przygotowywane również w opcjach Dedykowanych w Postaci Logotypów Firmowych i Oznaczeń Branżowych, dostarczane są przez VANDERLINE Logistyka do najdalszych krańców Europy w dowolnych konfiguracjach ilościowych, kolorystycznych, wagowych i oznaczeniowych.

System LIGO pozwala nam dobrać odpowiednie Rozwiązania Logistyczne, które zapewniają naszym odbiorcom i klientom finalnym otrzymanie ładunków i dostaw pod potrzeby konkretnego Projektu i Realizacji.

Wielkopowierzchniowe Magazyny Logistyczne VANDERLINE w zakresie Produktu Gotowego umożliwiają nam realizację wysyłek z dnia na dzień.

Magazyny VANDERLINE Opole to średnio 50.000 – 75.000 sztuk produktów gotowych do wysyłki.

Jako nieliczni w Europie przygotowujemy załadunki i ekspedycje towarów 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Tworzymy rozwiązania innowacyjne i spełniające wysoko postawione kryteria rynkowe, a naszą pasją jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

Zapraszamy do dołączenia do grona setek zadowolonych Klientów i Partnerów VANDERLINE.

Zarząd i Zespół VANDERLINE Sp. z o.o.

Scroll to Top