TRADI - Separator drogowy

Szara barierka "Enigma"

Opis

Separator Drogowy TRADI 800 - Bariera U-14E CZERWONA
Separatory Drogowe TRADI 800 U-14E produkowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Bariery wytwarzane w dwóch wersjach kolorystycznych - białej i czerwonej - służą do tymczasowego rozdzielenia pasów ruchu, tworzenia rond i wysepek, formowania ciągów komunikacyjnych o bardzo trwałych strukturach. Otwory technologiczne umożliwiają dodatkowo obciążenie 8-mio kilowej bariery wodą lub materiałem sypkim np piaskiem. Każdy moduł wyposażony w zaczepy wzajemne w postaci gniazda i trzpienia. Szeregi barier typu U14 TRADI 800 pozwalają formować niemal dowolne kształty liniowe dopasowane do potrzeb konkretnej realizacji.

Dane techniczne i użytkowe:

  • Długość: 1000 mm
  • Długość z zaczepami: 1095 mm
  • Wysokość: 800 mm
  • Szerokość: 400 mm
  • Waga: 8,00 kg
  • Otwory zasypowe: 140 mm
  • Kolor: Czerwony

Galeria: TRADI - Separator drogowy

Sergeant - Tablica kierująca

TRADI - Separator drogowy

BSergeant - Tablica kierująca

TRADI - Separator drogowy

Nasze produkty

NEOS

Typu U20 - zaopatrzona w odblaskowy pas ostrzegawczy - należą do najbardziej uniwersalnych barierek zaporowych.

ENIGMA

Barierka drogowa wykonana z polietylenu dużej gęstości (HDPE) stosowana przy organizacji różnego rodzaju imprez masowych np. koncertów, festynów.

SCAVIA

Bariery ochronne Scavia to pokrewne produkty dla barier NEOS. Można je stosować wymiennie, a także łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji.

REVIA

Barierki drogowe PVC typu U-20 - posiada odblaskowy pas ostrzegawczy o wysokości 25 cm. Najlepszy wybór do zabezpieczania prac drogowych.

TOROS

Zapora drogowa - barierka Typu U-20 - zabezpiecza miejsca wykonywania robót. Gwarantuje wysoki stopień ostrzegawczy i ochronny.

GARDIAN

Barierka studzienkowa GARDIAN, stosowana np. do zabezpieczania studzienek lub małych wykopów. Można je stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków.

SERGEANT

Ogranicznik skrajni SERGEANT zwany inaczej tablicą kierującą. Posiada możliwość używania po każdej stronie jezdni. Sprawdź specyfikację techniczną produktu.

TRADI

Separator drogowy TRADI w kolorze BIAŁYM. Służy do tymczasowego rozdzielania pasów ruchu, tworzenia rond, wysepek. Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi.

VANDERKA 1

Podstawa drogowa do znaków i barier VANDERKA o wadze 28 kg wykonana jest z tworzywa recyklingowego. Odporna i wytrzymała. Zapoznaj się ze szczegółami.

VANDERKA 2

Podstawa drogowa do znaków i barier VANDERKA o wadze 25 kg wykonana jest z tworzywa recyklingowego. Odporna i wytrzymała. Zapoznaj się ze szczegółami.

VANDERKA 3

Podstawa drogowa do znaków i barier VANDERKA o wadze 16 kg wykonana jest z tworzywa recyklingowego. Odporna i wytrzymała. Zapoznaj się ze szczegółami.