BLOG

Nasze produkty

NEOS

Typu U20 - zaopatrzona w odblaskowy pas ostrzegawczy - należą do najbardziej uniwersalnych barierek zaporowych.

ENIGMA

Barierka drogowa wykonana z polietylenu dużej gęstości (HDPE) stosowana przy organizacji różnego rodzaju imprez masowych np. koncertów, festynów.

SCAVIA

Bariery ochronne Scavia to pokrewne produkty dla barier NEOS. Można je stosować wymiennie, a także łączyć ze sobą w dowolnej konfiguracji.

REVIA

Barierki drogowe PVC typu U-20 - posiada odblaskowy pas ostrzegawczy o wysokości 25 cm. Najlepszy wybór do zabezpieczania prac drogowych.

TOROS

Zapora drogowa - barierka Typu U-20 - zabezpiecza miejsca wykonywania robót. Gwarantuje wysoki stopień ostrzegawczy i ochronny.

GARDIAN

Barierka studzienkowa GARDIAN, stosowana np. do zabezpieczania studzienek lub małych wykopów. Można je stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków.

SERGEANT

Ogranicznik skrajni SERGEANT zwany inaczej tablicą kierującą. Posiada możliwość używania po każdej stronie jezdni. Sprawdź specyfikację techniczną produktu.

TRADI

Separator drogowy TRADI w kolorze BIAŁYM. Służy do tymczasowego rozdzielania pasów ruchu, tworzenia rond, wysepek. Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi.

TRADI

Separator drogowy TRADI w kolorze CZERWONYM. Służy do tymczasowego rozdzielania pasów ruchu, tworzenia rond, wysepek. Przeczytaj więcej.

VANDERKA 1

Podstawa drogowa do znaków i barier VANDERKA o wadze 28 kg wykonana jest z tworzywa recyklingowego. Odporna i wytrzymała. Zapoznaj się ze szczegółami.

VANDERKA 2

Podstawa drogowa do znaków i barier VANDERKA o wadze 25 kg wykonana jest z tworzywa recyklingowego. Odporna i wytrzymała. Zapoznaj się ze szczegółami.

VANDERKA 3

Podstawa drogowa do znaków i barier VANDERKA o wadze 16 kg wykonana jest z tworzywa recyklingowego. Odporna i wytrzymała. Zapoznaj się ze szczegółami.